Maak je op voor een wild Coesewijne avontuur
Bij dit wilde avontuur op de Coesewijne rivier, ga je van het gebaande pad. Je vertrekt vroeg uit Paramaribo en spot onderweg al wildlife. Na een korte boottocht vanuit Boskamp bereik je de monding van de Coesewijne rivier, waar brulapen, anaconda’s, toekans en otters je verwelkomen. Je bouwt samen een basecamp en zodra de zon zakt, ga je op zoek naar nachtdieren. De volgende ochtend zoek je zeekoeien en capibara’s, waarna je terugkeert naar Paramaribo vol mooie herinneringen.
Bij SUFORYOU doen we alles voor een top ervaring
Redenen om deze tour te boeken
- Ga op pad met een ervaren wildlife gids
- Je vaart door de jungle over de Coesewijne rivier
- Grote kan op het spotten van wildlife van dichtbij
- Avontuurlijke overnachting in de jungle
Dit is het programma
Coesewijne Wildlife tour | 2 daagse
Dag 1 | Welkom in de ongerepte jungle.
Je vertrekt om 07:00 uur vanuit Paramaribo richting de Coesewijne rivier. Onderweg begint het spotten van Wildlife eigenlijk al. Kijk er daarom niet gek van op dat we tijdens de autorit op verschillende plekken stoppen om te spotten. Na ongeveer 2 uur rijden kom je aan in Boskamp waar je op de boot stapt.
Het is ongeveer een kwartier varen op de Coppenamerivier en dan vaar je zo de Coesewijne rivier op. Hier is het meteen opletten geblazen omdat het spotten van dieren vrijwel meteen start. Het is een gebied met veel apensoorten, ara’s, anaconda’s en toekans. Nieuwsgierige otters laten zich ook geregeld zien. Aan de oever van de rivier zoek je met je gids naar een geschikte plek voor een avontuurlijke overnachting. Onder begeleiding van je gids en wat materialen wordt er samen een basecamp gebouwd waar je overnacht. Zodra de zon onder gaat ga je opzoek naar de nachtdieren.
Dag 2 – Reuzeotters, zeekoeien en capibaras
Je wordt wakker met mooie geluiden van de natuur. Vroeg in de ochtend ga je op zoek naar de nieuwsgierige reuze otters. Behalve de reuze otter is dit ook het gebied om de zeekoeien te spotten van dichtbij. Zeekoeien zijn zeezoogdieren die wel 4 meter lang kunnen worden en tot wel 1500kg kunnen wegen! Het drijvende grasland, waar ze grazen, is ook het thuis van de capibara. Dus met een beetje geluk spot je op deze dag bijzonder veel wildlife.
Na ongeveer 3 uurtje spotten ga je weer terug naar het kampen krijg je nog een uitgebreide lunch. Hierna is het tijd om de jungle te verlaten en keer je terug naar Paramaribo.
Foto’s van deze tour
Op de kaart
Goed om te weten
Inbegrepen
- Vervoer van en naar de bestemming
- Water en limonade tijdens de tour
- Alle maaltijden
- Professionele gids
- Hangmat voor overnachting
- Activiteiten zoals beschreven
Niet Inbegrepen
- Alcoholische dranken
Belangrijke voorwaarden voor het boeken
- Minimaal aantal deelnemers voor de dagtour:
- Vanaf 2 personen voor het toeristentarief.
- Vanaf 4 personen voor het studententarief.
- Maximaal aantal deelnemers voor deze trip: 20 personen.
Tips & tricks
Inpaklijst:
Wanneer je de Coesewijne Wildlife tour doet adviseren we je om het volgende zeker mee te nemen:
- Een lange broek (of een afritsbroek),zodat je tijdens de wandelingen geen zorgen hoeft te maken over huid-irriterende planten, teken of muggen. Bij het kamp zelf kan je prima korte kleding dragen.
- Goede schoenen met profiel
- Zonnebrandcrème
- Een zaklamp of hoofdlampje is een must voor alle nachtwandelingen die je gaat maken tijdens deze tour!
- Vergeet je zwemkleding en waterschoenen niet mee te nemen!
- Toiletspullen;
- Vergeet niet een flesje anti-muggengelen een handdoek in te pakken!
- Legitimatiebewijs
- In de regentijd raden wij je zeker aaneen regenponcho mee te nemen. Als je poncho niet groot genoeg is om je tas er ook mee te bedekken, nog een grote zak (vuilniszak) voor je tas.
- Een comfortabele rugzak: Het handigste is een grote rugzak waar alle spullen in kunnen
- Heb je geen eigen hangmat en klamboe? Meld dit even bij het aanmelden!
- Neem een ziplock zakje mee voor je telefoon en andere elektronische apparatuur. Het kan gebeuren dat het ineens begint te regenen in de regentijd bijvoorbeeld.
Leuk dat je hebt gekozen voor een tour bij SUforYou. We gaan hiermee aan de slag en laten snel iets van ons horen. In het weekend en op nationale feestdagen zijn we iets minder snel. Zie je geen mail van ons in je inbox? check dan voor de zekerheid ook even je SPAM box. Mocht je praktische vragen hebben of heel snel op trip willen gaan? Dan kan je ons appen op het SUforYou Whatsapp-nummer: +597 42 11 57.
Tijdens kantooruren zijn we telefonisch bereikbaar op: (+597) 42 11 57.
Tot snel!
Talent zit in de familie. Leon is het broertje van Fred en heeft een ongekend talent voor het spotten van wildlife. Waar hij je ook mee naartoe neemt, met Leon wordt het sowieso een succes!

Bijdrage aan lokale projecten



Bestsellers bij SUFORYOU
Check onze populaire tours in Suriname
Heb je nog vragen?
No spang! We helpen je graag
